KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15502051
nr 1550 2051
Eva Boström
(f. 1954), Sverige
Oljemålning, Bigarråer. Signerad. Olja på duk, 81x100 cm, yttermått inklusive ram: 81x105 cm
Eva Boström, född 1954 i Stockholm, svensk målare och grafiker.
måndag 3 juli 2023
kl 18:30:41
Eva Boström
Läs mer om Eva Boström